צימר במירון

צימר במירון הינו צימר ברמה גבוהה שלרוב יש לו גינה מטופחת היטב או שהוא גובל במרחב פתוח עם נוף עוצר נשימה. ליד צימר מירון לעתים יש בריכת שחייה אשר מיועדת להנאתם של הנופשים במקום. חילוניים אשר מתכננים את החופשה שלהם במירון ומעוניינים ללון בתוך צימר במירון צריכים לקחת בחשבון שהיישוב מירון עצמו הינו יישוב דתי ושחלק גדול מהאוכלוסייה שלו הינה אוכלוסייה חרדית. עם זאת, דבר זה לא צריך להפריע לחופשה חלומית ומושלמת בשום צורה. בדרך כלל בתוך צימר במירון יש מטבח מאובזר בכל טוב שניתן להכין בו ארוחות שונות ומפנקות בכל שעה משעות היום. ניתן לשבת בגינה של צימר במירון להנות מהאויר הצח, מהנוף, מהטבע ומהאוירה המיוחדת שקיימת ביישוב.

צימר במירון הינו צימר שמתאים מאוד לחופשה של אנשים מהמגזר הדתי. ישנם צימרים במירון אשר מתאימים למשפחות וישנם צימרים אשר מתאימים לזוגות כך שמירון מתאימה לכל חופשה – גם לחופשה רומנטית שמטרתה היא לחזק את הקשר בין בני הזוג וגם לחופשה משפחתית עם ילדים. ישנם צימרים מרווחים מאוד ביישוב שהינם דירות נופש של ממש. הסיבה המרכזית לכך שהיישוב מירון והצימרים של היישוב מושכים אנשים רבים כל כך מהאוכלוסייה הדתית טמון בעובדה שישנם קברי צדיקים רבים מאוד ביישוב. קבר הצדיקים המפורסם ביותר הינו הקבר של הצדיק רבי שמעון בר יוחאי והקבר של בנו אלעזר. ביישוב ובסמוך לו ישנם קברי צדיקים מפורסמים. רבים מגיעים ליישוב ומתארחים בתוך צימר במירון על מנת לבקר בקברים אלו.

צימר במירון מהווה הזדמנות לטייל במסלולים שונים ולהנות מהטבע באיזור היישוב מירון ולא רק לבקר בקברי הצדיקים שבאיזור. ניתן להנות גם משינה בתוך צימר במירון שלצידו יש פינת חי מה שמתאים במיוחד לילדים צעירים. לפני שמזמינים חופשה במירון יש לשים לב אם הצימר מיועד לאוכלוסייה הדתית בלבד או אם אותו צימר במירון מציע אירוח גם לאוכלוסייה החילונית. כמו כן, ניתן להנות מלינה בתוך צימר במירון עם מרפסת צמודה שמשקיפה על היישוב. כך שבפעם הבאה שמתכננים חופשה כדאי בהחלט לשקול חופשה בתוך צימר במירון.