צימרים בגליל העליון

צימרים בגליל העליון הינם צימרים שפותחים פתח להנאה מהנוף, מאויר נקי וממסלולי הטיול הרבים שקיימים בגליל העליון. נדמה שחופשה בגליל העליון מתאימה לכולם: גם למשפחות שיוצאות לנפוש עם ילדיהן וגם לזוגות שרוצים להנות מחופשה רומנטית ילד ולשפר את מערכת היחסים ביניהם. מלבד העובדה כי צימרים בגליל העליון הינם צימרים ברמה מאוד גבוהה, הם מושכים אליהם נופשים רבים מכל רחבי הארץ וגם נופשים מחו"ל שבאו על מנת לבקר משפחה בישראל או על מנת להנות מנופיה ומאתריה היפים ביותר של ישראל. יישובים רבים בגליל העליון נהנים מתנועה ערה של נופשים שבאו לנפוש ולהנות משהייה בתוך צימרים גליל עליון. בין היישובים הבולטים בגליל העליון שמארחים נופשים בתוך צימרים בגליל העליון ניתן למצוא יישובים כמו צפת, ראש פינה, מטולה, מושב שפר, רמות נפתלי, יסוד המעלה ויישובים רבים נוספים.

צימרים בגליל העליון מאפשרים הזדמנות מצויינת לטייל בסביבה. ישנם מסלולי טיול רבים בכל רחבי הגליל העליון. הכרת הארץ דרך הגליים הינה דרך מצויינת להרגיש מחוברים לא רק לנוף אלא גם למורשת ולטבע. ילדים בחופשה שמטיילים במקומות רבים ברחבי ישראל לרוב ייעשו זאת גם בתור מבוגרים. מעבר לעובדה כי טיולים בטבע הינם פעילות ספורטיבית מצויינת הם גם מהווים הזדמנות נהדרת להכיר את הארץ מזווית אישית. לאחר נופש מפנק בתוך צימרים בגליל העליון הילדים לא ייראו את הגליל כמעין מקום דמיוני אלא כמקום ממשי, הם פשוט יוכלו לדמיין לעצמם את הטיול הנהדר שחוו עם הוריהם בתוך צימר גליל עליון.

צימרים בגליל העליון לרוב הינם צימרים איכותיים מאין כמוהם. כמעט בכל צימר בגליל העליון יש מטבח מאובזר היטב אשר ניתן לבשל בו ולהכין בו ארוחות בוקר נהדרות ונשנושים שונים. ישנם צימרים בגליל העליון שיש להם מרפסת אשר משקיפה על הנוף המהמם ביופיו. ישנם כמובן צימרים בגליל העליון אשר יש בהם בריכה צמודה, גינה מטופחת, ג'קוזי בתוך החדר, מזגן בתוך חדר השינה של הצימר, מכשיר די-וי-די וטלוויזיה עם מסך רחב בתוך הצימר. כך שמי שרוצה לטייל בטבע אך גם להנות מהחיים הטובים ומחופשה מפנקת בהחלט צריך לבקר ולישון בתוך צימרים בגליל העליון.