צימרים במירון

 צימרים במירון הינם צימרים שבדרך כלל מושכים אליהם אוכלוסייה דתית משום שהיישוב מירון עצמו הינו יישוב דתי. עם זאת, גם חילוניים יכולים להנות מאוד מחופשה משפחתית עם הילדים או בחופשה זוגית בתוך צימרים מירון משום שאלו צימרים מטופחים להפליא, נקיים ומזמינים. צימרים במירון מספקים מצד אחד חוויה של נופש ובטלה ומצד שני הם מציעים הזדמנות לטייל באיזור ולהכיר אותו דרך הרגליים. האויר הצח שביישוב מירון הוא מעלה ענקית למי שאוהב מרחבים ולמי שאוהב טבע נקי. אין ספק כי לינה בתוך צימרים במירון הינה חוויה מהנה מאין כמוה, כך שאם לא הייתם מעולם ביישוב מירון בהחלט כדאי לקפוץ לשם בחול המועד או בהזדמנות אחרת על מנת להנות מהנוף, מהטבע, מהאטרקציות וכמובן מהצימר עצמו.

צימרים במירון הינם צימרים ברמה מאוד גבוהה. כאשר מגיעים ליישוב ניתן לבחור מבין כמה צימרים במירון שכל צימר מתעלה על קודמו. בתוך היישוב מירון עצמו ישנם קברי צדיקים רבים, כך שעבור אחדים ההגעה למקום עצמו הינה חוויה שמעוררת תחושת קדושה ואושר גדול. רבים מגיעים ליישוב מירון לא רק בשביל ההזדמנות ללון בתוך צימרים במירון או עבור ההזדמנות לטייל בשבילים בסביבה אלא בשביל ההזדמנות לבקר בקברי צדיקים. קבר רבי בר שמעון יוחאי המפורסם הוא אולי הקבר המפורסם ביותר שנמצא ביישוב. מלבדו ישנו גם הקבר של רבי יוחנן הסנדלר וקברים נוספים.

צימרים במירון הם לרוב צימרים שיש להם גינה מטופחת מאוד שניתן לשבת בה ולהנות מהאוירה. ביישוב עצמו גרים חרדים רבים ודתיים רבים ולכן אם חילוניים באים להתארח בתוך צימרים במירון הם צריכים לקחת בחשבון שהמכולת בעיר ונותני השירותים בעיר עובדים רק עד כניסת השבת. ברוב רובם של צימרים במירון יש מטבח מאובזר עם מכשירים חשמליים שונים כך שניתן לבשל ארוחות מפנקות, ארוחות בוקר וכמובן לאחסן שתייה בתוך המקרר. מי שנהנה לשחות יכול כמובן למצוא צימרים במירון שלהם בריכה צמודה. לקראת חול המועד פסח וחול המועד סוכות באופן טבעי מתמלאים רבים מהצימרים עד אפס מקום, כך שכדאי להזמין מספר שבועות מראש חופשה בתוך צימרים במירון.