צימרים בצפת

צימרים בצפת הינם צימרים מהממים ביופיים שניתן לצאת אליהם לחופשה ולהנות מכל היתרונות האפשריים של חופשה בצפון. צפת היא עיר קדושה שמשרה קדושה על מי שמגיע לבקר. מי שהיה אי פעם בסיור סליחות בעיר צפת וביקר בבתי הכנסת שלה יודע שהעיר צפת שונה במידה רבה מערים נוספות בכל רחבי ישראל. שהייה בתוך צימרים בצפת מאפשרת לחוות את העיר לא רק לטיול קצר של יום אלא להכיר את העיר מזוויות נוספות. מי שנופש בתוך צימר בצפת יכול להנות מיתרון נוסף של העיר: האויר הצלול שבה. משום שצפת היא עיר גבוהה יחסית ניתן להנות מאויר צלול, מנוף ייחודי, מטיול במסטאותיה המופלאות של העיר ולהנות מהחוויה כולה.

 

צימרים בצפת הינם צימרים ייחודיים ברמה גבוהה מאוד. על אף שצפת מתקשרת אצל אנשים רבים לדת יש בה דברים נוספים מלבד צביונה הדתי וניתן להנות מחופשה מפנקת ואיכותית בעיר. צימרים בצפת ינם מרהיבים ומעוצבים בצורות ייחודיות מאוד. ישנם צימרים בצפת אשר ממוקמים בעיר העתקה והם משלבים אלמנטים מודרניים עם אלמנטים של עיצוב מסורתי ועתיק יותר, מה שנותן להם חן רב ויתרון על צימרים בכל מקום אחר בארץ. אם מתכננים חופשה בצפון בהחלט כדאי לקחת בחשבון חופשה בעיר צפת ולינה בתוך צימרים בצפת. בתוך מרבית הצימרים יש מטבח מאובזר היטב, מיטות מפנקות ונוחות ואוירה הומנטית מאין כמוה.

צימרים בצפת מאפשרים, כאמור, להנות מהחיים הטובים שבעיר, להכיר את העיר מזווית אחרת אך גם לטייל בעיר ולהכיר את כל הפינות היפות שבה. מי שרוצה להנות ממסעדה טובה בהחלט יכול לעשות כן. גם מי שרוצה לבשל ארוחה רומנטית ולהשקיף על רחובותיה הקסומים של העיר יכול לעשות זאת באחד מהצימרים הרבים שיש להם מרפסת עם נוף יוצא דופן ביופיו. כמובן שחובבי הפינוקים ישמחו לגלות כי ישנם צימרים בצפת אשר יש בהם ג'קוזי ורמתם אינם נופלת מצימרים אחרים באזורים כפריים. ניתן להנות מפרטיות מירבית ומכל הטוב שיש לכל צימר להציע אם בוחרים לנסות יעד מיוחד יותר לחופשה. בטיול הבא לצפון הארץ בהחלט מומלץ ללון בתוך צימרים בצפת.