צימרים יוקרתיים

 צימרים יוקרתיים בישראל מהווים הזדמנות לחופשה מפנקת מאין כמוה. אין צורך לנסוע עד לחו"ל על מנת ליהנות מחופשה יוקרתית, מאוכל טוב, מאווירה רומנטית, מבקבוק יין משובח, מאטרקציות רבות ומנוף מהמם. ניתן להישאר בישראל, ולא רק בשביל הפטריוטיות אלא גם בשביל החוויה הרומנטית והזוגית או החופשה המשפחתית. צימרים יוקרתיים לא פעם אינם נופלים מרמתם של בתי אירוח שונים בארצות הברית ובאירופה. צימרים יוקרתיים מכילים את כל היתרונות של מלון דוגמת פינוק והנאה אך הם מעניקים תחושה של פרטיות והנאה מחיק הטבע.

צימרים יוקרתיים מאפשרים לרבים להכיר את הצדדים היפים יותר של ישראל ומהווים תירוץ לבקר במקומות חדשים, לסייר במסלולים שלא יצא לנו לבקר בהם, לראות נוף חדש, לנסות מסעדות חדשות ומדהימות ובכלל – לשנות אוירה. משום שישראלים רבים מעוניינים להנות ככל האפשר בחופשה שלהם צימרים יוקרתיים בצפון מציעים פינוקים רבים יותר על מנת למשוך אליהם מספר גדול ככל האפשר של לקוחות. כיום אין כמעט צימר יוקרתי בצפון אשר אין בו מיטה זוגית מפנקת ונוחה, אין בו ג'קוזי רחב ידיים בתוך הצימר או בחצר הצימר, אין בו מכשיר די-וי-די או אין בו טלוויזיית פלזמה רחבת ידיים. כאשר נוסעים לחופשה מחפשים להנות כמה שיותר מהחוויה של "החיים הטובים" ואנו מרשים לעצמנו פינוקים רבים מהרגיל. לינה בתוך צימרים יוקרתיים אכן מאפשרת להנות מאורח חיים זה ולהנות מכל הטוב של צפון הארץ.

צימרים יוקרתיים פזורים במקומות רבים בצפון הארץ. לפני שבוחרים צימרים יוקרתיים כדאי להסתכל על תמונות של כל צימר ברשת האינטרנט לפני הנסיעה וכך לבחור את הצימר אשר הכי מוצא חן בעיניכם. מעבר לכך, מומלץ לבקש המלצות מחברים טובים או ממכרים על צימרים יוקרתיים שהם מומלצים במיוחד מבחינתם. מעבר לכך, כמובן שכדאי לבחור את האיזור בו רוצים לשכור צימרים יוקרתיים ללילה אחד או לסוף שבוע. לאחר שבוחרים את האיזור כדאי כמובן לברר על כל המסעדות המומלצות והאטרקציות השונות שנמצאות באותו איזור, ישנן אטרקציות שמתאימות יותר לזוגות, אטרקציות המתאימות להורים עם ילדים וכן הלאה, כך שניתן לתכנן סוגים שונים לגמרי של חופשות. בלילה כמובן חוזרים עייפים ומרוצים ונהנים מהחוויה המושלמת של לינה בתוך צימרים יוקרתיים.