אירוח בצפון 

אירוח בצפון הוא משאת נפשם של זוגות רבים. ישנם זוגות ישראלים רבים אשר רוציפ להנות מחופשה זולה יחסית וקרובה לבית מבלי להרחיק עד לחו"ל. אירוח בצפון לא פעם פותר את הבעיה כאשר מדובר בנופש קצר אשר נמשך בתקופה של סוף שבוע או מספר ימים באמצע השבוע. אירוח בצפון מושך אליו זוגות, משפחות, נופשים שבאו מחו"ל ומעוניינים לסייר באתרים אשר קדושים לנצרות או ליהדות וגם נופשים ומטיילים מהארץ אשר רוצים להנות קצת מהירוק שיש בצפון או מהשלג בהר חרמון. חדרי אירוח בצפון הינם פתרון אידיאלי עבור כל אחת מהנופשים ומהמטיילים שהוזכרו לעיל. אירוח בצפון מאפשר לכל אלה גם להנות מסיורים באתרים שונים, גם לטייל במקומות בהם יש נוף מופלא, גם לישון בצימרים או במלונות מהמעלה הראשונה, גם להנות מהמסעדות המעולות אשר פרושות ברחבי הצפון ולהנות מיתרונות נוספים של אירוח בצפון.

אירוח בצפון יכול להיות דרך מצויינת לשדרג את החיים הזוגיים ולשפר את המערכת הזוגית. אירוח בצפון מאפשר לבני זוג לקחת הפסקה קצרה מחיי השגרה ולגלות זה את זה. עבור הורים אירוח בצפון מאפשר להתנתק מהילדים לתקופה של כמה ימים ולהקדיש זמן אשר מוקדש רק לשיפור הזוגיות ולבילוי זמן איכות יחד. אירוח בצפון מאפשר לזוגות לשוב ולהנות זה מחברתו של זו מבלי להיות לחוצים וטרודים כמו שהיו יכולים להיות בבית בשל סיבות שונות שבשגרה.

אירוח בצפון מתאים מאוד גם למשפחות אשר רוצות להנות מחופשה משותפת ולא רק מזוגות אשר רוצים להנות מחופשה זוגית. אירוח בצפון מתאים גם לפעילויות משפחתיות וגם לפעילויות זוגיות. טיול בטבע למשל יכול להתאים לשני המקרים. אירוח בצפון מתאים לכל מי שרוצה לנפוש בישראל באוירה פסטורלית ורגועה. כך שאין זה מפתיע שישראלים רבים כל כך בוחרים לבלות את החופשה שלהם או נופש על ידי בחירה בחדרי אירוח בצפון.