מסעדות
מסעדות בעיר צפת הן עולם של מרקמים וטעמים מיוחדים במינן. תיירים רבים פוקדים את המסעדות בצפת מדי שנה, ונהנים מאוכל טוב, שמש ים תיכונית וחוויה שרק העיר צפת יכולה להעניק. מבחר של מסעדות נמצאות בעיר צפר ומזמינות אתכם לחוויה קולינרית ייחודית.
.....................

   

 קונדיטוריות
ריח של עוגה שרק עכשיו יצאה מהתנור הצפתי הוא ריח משכר חושים. עוגיות, קינוחים ומאפים חמים של קונדיטוריות בצפת הם חוויה של טעם צפתי אמיתי. קונדיטוריות בצפת פתוחות לקהל הרחב ומציעות מבחר של מאפים טריים שיהפכו את החוויה הצפתית שלכם למתוקה יותר.
.....................
  

 
   

 טיול ביער ביריה
יער ביריה פותח בשבילכם מסלולי טיול ייחודיים למעיינות, הרים, וחורשות. יער ביריה נמצא בגליל העליון ונחשב ליער הגדול של הגליל, הפורש בפניכם את הטבע של צפון הארץ במיטבו.
.....................

   

 טיול בצפת העתיקה
לאורך ההיסטוריה, משכה צפת אנשי רוח וגדולי דור רבים אשר נטעו בעיר קסם של מסתורין וקדושה בן מאות שנים. טיול בצפת העתיקה חושף בפניכם את הסיפורים, המקומות וההיסטוריה המרתקת של צפת. 
.....................
  

 
   

 טיולי ג'יפים, טרקטורונים וריינג'רים
טיולי ג'יפים מגלים לכם את נופה העוצר נשימה של צפת. חורשות, מעיינות, יערות, שדות, נחלים וכל טוב של טבע הגליל נפרשים מול עינכם. טיול ג'יפים מאורגן בצפת הוא חוויה נדירה של אקסטרים וטבע.
.....................
  

     ספא
מכוני ספא בצפת מביאים לכם חווית ספא אחרת. עטופים בטבע וביופי הצפתי, מכוני ספא מכניסים אתכם לעולם של טיפולים מפנקים, סאונות, עיסויים מקצועיים, ג'קוזי ועוד. 
.....................